Kreacje sylwestrowe dla niej i dla niego

Sylwester 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami. Pora zacząć planować ten wyjątkowy wieczór. Jednym z istotnych i obowiązkowych elementów jest odpowiednia sylwestrowa kreacja. Co będzie modne w tym roku? Oto kilka podstawowych zasad w dobieraniu stroju na pożegnanie Starego Roku. Każdy powinien spośród aktualnych trendów wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają i w których czuje się najlepiej.

 

Dla niego

Panowie na balach sylwestrowych wystąpią zapewne w smokingach i frakach. Rzecz jasna w kolorze czarny. W przypadku mniej zobowiązujących przyjęć warto sięgnąć po garnitury. Najmodniejsze obecnie fasony i kolory można znaleźć w – Garnitury Ewtex – Gdynia, Centrum Riviera. Wybierając garnitur pamiętajcie drodzy Panowie, że za najbardziej eleganckie uchodzą czarne garnitury. Jednak aktualnie obowiązujące trendy pozwalają Wam na Sylwestra włożyć także granatowy, szary czy nawet bordowy garnitur. Sylwestrowa noc pozwala na odrobinę szaleństwa, także w stroju.

Dla niej

W tym roku na balach sylwestrowych będą królowały sukienki przed kolano, najlepiej w metaliczny kolorze lub ze srebrnymi czy złotymi, ozdobnymi detalami. Panie chętnie będą sięgać po sukienki na jedno ramię oraz sukienki z dużymi dekoltami. W modzie w dalszym ciągu pozostają koronki, zatem sukienki z koronkami będą nadal częstymi gośćmi na sylwestrowych parkietach. Modne stają się także długie czarne suknie z mocnymi rozcięciami sięgającymi daleko powyżej kolana. Innym rozwiązaniem są sukienki z tiulowymi spódnicami, gdzie znaleźć można kilka warstw tego materiału. Szyfon także w tym roku jest modny. Rozkloszowane spódnice sukienek to obok tych obcisłych najczęściej pojawiająca się propozycja wśród sylwestrowych kreacji. Wśród kolorów nadal niezmiennie królują srebro i złoto. Dobrym wyborem jest także nieśmiertelna czerń.

Garnitury, długie czarne suknie z dużymi dekoltami i mocnymi rozcięciami spódnicy. Elementy złote i srebrne, koronki, tiule i rozkloszowane spódnice – tak w skrócie można podsumować sylwestrowe trendy tej zimy.